Dalmulder Fijnstaal opnieuw aan boord bij Tour de PDC

11-01-2026 | 17:11


Met trots mogen wij onze eerste sponsor voor de Tour de PDC 2026 bekendmaken: Dalmulder Fijnstaal. Het bedrijf was ook in 2024 al zichtbaar verbonden aan onze sponsortocht en heeft opnieuw besloten om bij te dragen aan dit bijzondere initiatief.

De Tour de PDC is een fietstocht waarmee geld wordt ingezameld voor onderzoek naar hersentumoren bij het Erasmus Hersentumorcentrum. Op 11 en 12 juni stappen we opnieuw op de fiets, met onderweg veel zichtbaarheid en een feestelijke finish in Rotterdam.

Dat Dalmulder Fijnstaal zich opnieuw verbindt aan de Tour de PDC betekent veel voor ons. Het laat zien hoe belangrijk betrokkenheid en continuïteit zijn bij initiatieven die draaien om onderzoek, hoop en toekomstperspectief.

Dankzij sponsoren zoals Dalmulder Fijnstaal kan de volledige opbrengst van de Tour de PDC rechtstreeks worden overgemaakt aan de Erasmus Foundation. Zo maken we samen het verschil.

Namens het hele Tour de PDC-team: dank voor het vertrouwen en de steun.